GSM 850/900/1800 / 1900MHZ Kiinteä langaton päätelaite LCD-näytöllä, tukihälytysjärjestelmä, PABX, selkeä ä...

-18%
Lisätietoja

Htb-3100ab optinen kuitumediamuunnin kuitulähetin yhden kuitumuuntimen 25km SC 10 / 100M yksimuotoinen yksi...

Lisätietoja

SM SX PVC 3mm 30 metrin SC / APC-kuituoptinen kytkentäkaapeli SC / APC-SC / APC-kuituoptisen liitäntäjohdon

Lisätietoja

12kpl / setti FTTH-kuituoptisten työkalujen pakkausta kuitunpoistolla -70 ~ + 10 dBm optisen tehomittarin v...

-64%
Lisätietoja

2 sarjaa / erä 433MHz 100 metrin langaton moduulisarja (ASK-lähetin STX882 + ASK-vastaanotin SRX882) + 4kpl...

-25%
Lisätietoja

KELUSHI uusi 20mW 20km kuituoptinen laserosoitin, optinen visuaalinen vikapaikannin, testilasertuote 650nm ...

-5%
Lisätietoja

KELUSHI 10 mW: n kynätyyppinen visuaalinen vikaanturi, kuituoptisen kaapelin testausmittari CATV: lle

Lisätietoja

KELUSHI FC-6S Kuitukiristin Kylmäliitäntätyökalu Optisen kuidun poistoaine SUMITOMO-pinnoitteen halkaisijal...

Lisätietoja

SFP-H10GB-CU2M 10G 2M SFP + DAC-kaapeli 10GBASE-CU passiivinen suorakiinnityskupari Twinax SFP -kaapeli myö...

-15%
Lisätietoja

2kpl 433 Mhz RF LoRa -moduuli SX1278 PM1280 kaukoliikennevastaanotin ja lähetin SPI LORA IOT + 2kpl 433MHz ...

-11%
Lisätietoja

KELUSHI All-IN-ONE OpticalAll-IN-ONE Kuituoptinen tehomittari -70 - + 10dBm 1mw 5km kuitukaapelin testaaja ...

-5%
Lisätietoja

Superbat RF-koaksiaaliliitin - auto HSD Fakra Z vesisinispuristusnapa - naarasliitin 90 astetta suorakulmal...

-12%
Lisätietoja

KELUSHI 30mW visuaalinen vikaanturi Kuitukaapelin testaaja FC uros-LC-naarassovitin LC / SC / ST / FC-kuitu...

-5%
Lisätietoja

1PCS 802.11b / g / n 2.4G 22dBi -antenni Suuri voitto WIFI Booster Wireless Lan -sovelluksen monisuuntainen...

Lisätietoja

KELUSHI kuituoptinen tehomittari DXP-20B -70 ~ 10dBm säädettävissä oleva käsitellyn kuitukaapelin testaaja ...

-5%
Lisätietoja

KELUSHI kuituraivain SKL-6C-kaapelinleikkuuterä FTTT-kuituoptisen veitsen työkalut erittäin tarkkaan leikku...

Lisätietoja

KELUSHI 5mW metallikynän tyyli kuituoptinen visuaalinen vianhakuri Punaisen laserkaapelin testauslaite 2,5 ...

Lisätietoja

QSFP-kaapeli QSFP-H40G-CU2M CAB-Q-Q-2M QFX-QSFP-DAC-2M QSFP + 40G Passiivinen suorakiinnitteinen kuparikaap...

Lisätietoja

gsmjustoncct 2017new 100% originall UFI DONGLE / Ufi Dongle -työkalu ufi-ruudulla

Lisätietoja

KELUSHI 30mW visuaalisen vianhakijan punaisen valon lähteen valokuitukaapelin testauslaite 15-20 km

-5%
Lisätietoja

Superbat 50 ohmin 868MHz antennin 3dbi-antenninen kumisignaalin tehosterokotus 60W: n sisääntulo SMA-urosli...

-15%
Lisätietoja

20 kt SC-RJ45-gigabitin Ethernet-mediamuunnin, yhden moodin kaksois-SC-kuitu, 1000Base-LX - 10/100 / 1000Ba...

Lisätietoja

SFP-H10GB-CU1M 10G 1M SFP + DAC-kaapeli 10GBASE-CU passiivinen suorakiinnityskupari Twinax SFP -kaapeli myö...

Lisätietoja

GRANDWAY F2H 1310 / 1550nm 26/24 dB Sisäänrakennettu visuaalinen vianhakuri (VFL) ja tehomittari (PM) SM op...

Lisätietoja

10kpl NAGOYA NA-771 SMA-F kaksikaistainen antenni 144 / 430MHz Baofeng UV-5R UV-B5 BF-888S UV-82 UV82 Walki...

-15%
Lisätietoja

Superbat 2dbi 824-960Mhz 1710-1990Mhz GSM / UMTS / HSPA / CDMA-antenni Fakra D naarasliitin RG174 3M koaksi...

-12%
Lisätietoja

JAKCOM 08CD IC -korttikopio 13,56 MHz: n IC-kortti N2 Smart Nail -sovellukselle

-10%
Lisätietoja

2 Audio Over FC -kuituoptiikkalaajenninta (yksisuuntainen) lähetin ja vastaanotin, audio-sisäpuhelinlähetys...

-22%
Lisätietoja

Puhelinkorjaus sans fil GSM850 900 1800 1900MHz Kiinteä langaton päätepuhelin FCT GSM PBX PABX GSM-työpöytä...

-43%
Lisätietoja

Mini PABX MS108-GSM puhelinjärjestelmä PBX SIM-kortilla kotiin ja toimistoon

Lisätietoja

INNO-kuitujen puhdistimen kumityyny VF-78 VF-15 VF-15H V7

Lisätietoja

Kumimatto kuitujen puhdistajalle FC-6S

Lisätietoja